راهنمای انتخاب بهترین آتلیه تهران

یکی از مهم ترین سوالاتی که در فرایند ازدواج و جشن عروسی، زوج های جوان با آن روبرو می شوند آن است که "بهترین آتلیه کدام است؟" و یا "معیار های انتخاب یک آتلیه خوب چیست؟

 

در این مقاله یه نکاتی اشاره خواهیم کرد که به عروس و داماد های عزیز در انتخاب بهترین آتلیه کمک خواهد کرد

 

        

1- سلیقه ی عکاسی خود را مشخص کنید .

با جستجو در سایت های مختلف اینترنتی و صفحات اینستاگرام با سبک های جدید عکاسی و طراحی  آشنایی بیشتری پیدا خواهید کرد و به راحتی می توانید سبک مورد نظر با سلیقه ی خود را کشف کنید. به طور مثال آیا عکاسی و طراحی ساده و سبک اروپایی برای آلبوم ژورنال خود می پسندید؟ و یا عکسهایی که ژست هنری و طراحی بیشتری دارند مورد پسند شما هستند

بساری از آتلیه ها هستند که سبک کارهای مختلف با سلیقه های مختلف را به مشتریان خود ارائه می دهند ولی آتلیه های دیگری هستند که بیشتر یک سبک مشخص را الگوی کار اصلی خود قرار داده اند.

2-بودجه ی خود را مشخص کنید

قبل از سر زدن به هر آتلیه ای ابتدا بودجه ای که برای عکاسی و فیلمبرداری جشن خود در نظر دارید را مشخص کنید ممکن است از قیمت های و پکیج های آتلیه ها اطلاع نداشته باشید و تعیین بودجه برای شما کار سختی باشد. ولی بهتر است ابتدا حداقل و حداکثر بودجه ای که می توانید در نظر بگیرید را مشخص کنید تا برای انتخاب بهترین آتلیه راحت تر بتوانید تصمیمی بگیرید.

3- به یک آتلیه اکتفا نکنید

برای کسب اطلاعات و مشاهده نمونه کارهای بیشتر تنها به یک آتلیه اکتفا نکنید و چندین آتلیه را مورد بررسی قرار دهید. اما توجه کنید که بیش از حد هم برای پیدا کردن بهترین آتلیه جستجو نکنید، به این علت که با مشاهده نمونه کارها و پکیج های مختلف ممکن است سلیقه ی خود را گم کنید و سر درگم شوید. البته بسیاری از زوجین به علت اعتماد کامل و اطلاعات قبلی که از یک آتلیه دارند، نیازی به جستجوی بیشتر ندارندو به راحتی آتلیه و گروه فیلم وعکس خود را انتخاب می کنند.

برای صرفه جویی در وقت هم می توانید با جستجو در صفحات اینترنت و اینستاگرام با چندین آتلیه تماس گرفته و اطلاعات بیشتری کسب کنید و در نهایت دو تا سه آتلیه که به نظر شما بهترین هستند و در یک محدوده ی مکانی قرار دارند را در یک روز مورد بررسی قرار دهید. بطور مثال می توانید یک روز مشخص را برای بررسی "آتلیه عکاسی شمال تهران" تعیین کرده تا اطلاعات بیشتری کسب کرده و با قیمت ها و نمونه کارهای آنها بیشتر اشنا شوید. با این راهکار در وقت خود صرفه جویی کرده و امکان مقایسه و تصمیم گیری بهتر، میسر خواهد شد.

4- مسافت آتلیه و تالار عروسی و آرایشگاه و...... را نادیده نگیرید

ایده آل ترین حالت این است که تمامی مکان هایی که در روز مراسم شما با آن ها سرو کار دارید در یک محدوده ی مکانی قرار داشته باشند. تا در زمان خود صرفه جویی کنید و مراسم شما با بهترین برنامه ریزی و در نهایت آرامش انجام شود. اما در بسیاری موارد این مسئله امکان پذیر نمی باشد. در این شرایط بهتر است موقعیت مکانی دو یا سه مورد از آنها را به هم نزدیک انتخاب کنیم. بطور مثال بهتر است برای تالاری که در محدوده ی فرمانیه قرار دارد،  آتلیه عروس پاسداران و یا آرایشگاه در منطقه ی پاسداران را انتخاب کرد.

5- نتیجه  گیری نهایی

شب عروسی شما بهترین و خاطره انگیزترین شب زندگی شماست. با برنامه ریزی خوب می توانید همه چیز را بهترین شکل برگزار کنید.

در نهایت نتیجه ی تحقیقات و بررسی های خود را کنار هم قرار داده و تصمیم نهایی را اخذ کنید و با خیالی آسوده در انتظار بهترین شب زندگی خود باشید.....

آتلیه عروس و گروه فیلم و عکس فریما بهترین ها را برای شما آرزومند است.  

 

پاسداران، سعادت آباد،  تهرانپارس

  دفتر مرکزی: پاسداران - خیابان پایدار فرد - پلاک هفتم- واحد هفتم